Siema!

Lubię trzymać kosmetyki do makijażu w jednym miejscu, najlepiej w największej szufladzie toaletki. Dlatego nie mogłam się oprzeć zestawowi Best Year Makeup Collection marki Too Faced. Za co uwielbiam moją nową kolorówkę?

Te kosmetyki są genialne!

Best Year Makeup Collection od Too Faced to najlepszy zestaw kosmetyków, jaki kiedykolwiek miałam. W złotej kosmetyczce znajdują się trzy paletki z kolorówką (różowa I Belive In Pink, błękitna Natural Beauty i czarna Super Fun Night), tusz do rzęs Better Than Sex Mascara i mały przewodnik po tym, jak robić makijaż Glamour Guide. Co znajduje się w paletkach? W każdej mamy po jednym różu do policzków i po sześć cieni do powiek. Kosmetyki dają połyskujące i matowe wykończenie. Każda z paletek ozdobiona jest przepięknymi obrazkami. Na różowej są to serduszka, jednorożec na tle tęczy znajduje się na niebieskiej, a na czarnej mamy szampan, kieliszki i bąbelki.

Co myślę o kosmetykach od Too Faced?

Najbardziej napigmentowane są cienie do powiek z błękitnej paletki Natural Beauty. Najdelikatniejsze są o dziwo kolory z palety Super Fun Nught; nawet czarny cień nie jest tak intensywny, jak to sobie wyobrażałam. Żeby zrobić smoky eyes z prawdziwego zdarzenia, musiałam nałożyć aż trzy warstwy produktu. Najpiękniej prezentują się połyskujące cienie do powiek z różowej paletki, Pink Rink i Wish For It. Całkiem nieźle spisuje się też rozświetlacz z czarnej palety, Dashing Through The Glow. Genialna jest także kosmetyczka od Too Faced. Kiedy moje paletki już się skończą, z pewnością wykorzystam ją na inne kosmetyki lub jakieś drobiazgi. Myślę, że świetnie spiszę się na wakacjach.

Jak korzystam z zestawu od Too Faced?

Czasami używam paletek osobno, a czasami łączę kilka kolorów z różowej paletki z kosmetykami z błękitnej lub czarnej. Wszystkie odcienie pasują do siebie jak ulał. Najlepsze jest to, że róże do policzków i rozświetlacze można wykorzystać do malowania oczu i odwrotnie: cienie do powiek podkreślą kości policzkowe i rozjaśnią skórę. Przed każdym makijażem na powieki nakładam bazę, która przedłuża trwałość cieni. Bez niej ich trwałość nie byłaby taka dobra.

Czy wy też już macie kosmetyki z zestawu Best Year Makeup Collection od Too Faced?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *