Dziewczyny, czas spojrzeć prawdzie w oczy. Która z nas nie marzy o długich, gęstych i pięknie podkręconych rzęsach? Każda. Jeśli więc można taki efekt osiągnąć w domu, to czemu nie próbować? Właśnie z tego powodu przetestowałam kępki DIY Lash Extensions!

Kępki DIY Eyelash Extensions to całkowicie nowy i unikalny produkt od marki Nanolash. Są to kępki do samodzielnego przedłużania rzęs, które można zaaplikować jedynie w 10 minut. Brzmi kusząco prawda? Co więcej, producent obiecuje, że te luksusowe kępki mogą utrzymać się nawet przez 5 dni! No to musiałam to sprawdzić!

Kępki DIY Lash Extensions od Nanolash – co dokładnie kupiłam?

Zacznę od drobnych wyjaśnień. Przechodząc na stronę Nanolash do wyboru są różne wersje tego samego produktu. Można kupić:

  • opakowanie kępek – składa się ono z 36 gotowych kępek do samodzielnej aplikacji w 3 rozmiarach: 10, 12 i 14 mm. Dodam tylko, że do wyboru jest aż 8 modeli;
  • zestaw do samodzielnego przedłużania rzęs– jest to komplet, w którym oprócz gotowych kępek można znaleźć także remover, bonder, sealer i pęsetę do rzęs.

W tym momencie muszę przyznać, że ta różnorodność jest jedną z największych zalet produktu. Można za pomocą jednego opakowania wykonać zagęszczenie rzęs DIY w typie Russian Volume, ale także delikatną stylizację na co dzień.

Samodzielna aplikacja rzęs od Nanolash – czy się udała?

Przejdę teraz do najważniejszego punktu recenzji, czyli samodzielnie wykonanej aplikacji rzęs. Przypomnę tylko, co obiecuje producent:

  • kępki DIY Lash Extensions mają umożliwić wykonanie stylizacji w 10 minut;
  • do skorzystania z nich nie jest potrzebne żadne doświadczenie;
  • aplikacja ma być prosta i przyjemna.

Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie przedłużałam rzęs sama w domu. Nawet doklejenie zwykłych pasków zajmowało mi więcej czasu, niż 10 minut. Do aplikacji zabrałam się więc od razu!

Wykonałam demakijaż oka, następnie naniosłam cienką warstwę bondera. Przeszłam do wyboru kępek, gdyż bonder potrzebuje około 30-60 sekund na uzyskanie lepkości. Następnie przy pomocy pęsety naniosłam kępki od spodu, około 1 mm od linii rzęs, ścisnęłam kępki, a na koniec na całość nałożyłam sealer. Ma on usuwać lepką warstwę po bonderze.

rzęsy bondingowe nanolash

Na jedną aplikację wykorzystałam 4 kępki. Całość faktycznie zajęła mi niecałe 10 minut. Mogę więc z czystym sumieniem potwierdzić słowa producenta.

Czy kępki DIY Lash Extensions utrzymały się przez 5 dni?

Przypomnę, że producent obiecuje trwałość kępek do samodzielnej aplikacji do 5 dni. Sprawdziłam to!

Założyłam kępki we wtorek. W następny wtorek… dalej były na swoim miejscu! Postanowiłam przytrzymać je kolejny dzień i dalej nie zauważyłam drastycznych zmian w wyglądzie aplikacji. Jednocześnie, o swoje gotowe kępki do domowego przedłużania rzęs starałam się odpowiednio zadbać:

  • spałam na plecach – nie chciałam narażać ich na jakiekolwiek mechaniczne uszkodzenia, a że mój sen jest dość niespokojny, to same rozumiecie.
  • szczotkowałam rzęsy – usuwałam z nich kuch i inne zanieczyszczenia;
  • wykonywałam delikatny demakijaż – oczywiście kosmetykami, które nie zawierają w sobie oleistych dodatków.

Moim zdaniem takie proste zabiegi pielęgnacyjne wpłynęły na to, że moja aplikacja utrzymała się aż 8 dni

Kępki ściągnęłam sama, przy pomocy removera. Nie uszkodziły one moich rzęs. Chciałam się jednak przekonać, czy mogę skorzystać z nich ponownie. Producent bowiem zaznaczył, że są one przeznaczone do jednorazowego użytku.

Po usunięciu kleju z czarnego paska nie zauważyłam, by kępki się odkształciły. Następnego dnia założyłam je ponownie, a efekty były takie same.

 Rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji (DIY) - Zestaw startowy

Kępki DIY Lash Extensions – czy jestem zadowolona?

Kępki DIY Eyelash Extensions to bardzo dobry produkt. Wykonanie samodzielnej aplikacji rzęs nie zajmuje więcej niż 10 minut, a trwałość nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Rzęsy do domowej aplikacji zachwyciły mnie swoją miękkością, elastycznością i różnorodnością. Dzięki jednemu opakowaniu można wykonać aplikację typu Russian Volume lub delikatną stylizację na co dzień.

Moim zdaniem są to najlepsze rzęsy w kępkach do samodzielnej aplikacji, jakie miałam przyjemność testować!