Cześć!

Pryszcze, przebarwienia, pieprzyki… Co jeszcze według was przeszkadza każdej dziewczynie w normalnym życiu? Założę się, że znalazłyście sporo takich rzeczy. Na szczęście nie musicie się więcej przejmować jakimikolwiek niedoskonałościami. Marka Benefit Cosmetics wymyśliła zestaw korektorów, Erase Case Boi-ing.

Zestaw Erase Case Boi-ing od Benefit Cosmetics

Przyznam szczerze, że takiego etui na kosmetyki jeszcze nie widziałam. Korektory od Benefit Cosmetics schowano do… dużego i żółtego ołówka, przypominającego szkolny piórnik. W zestawie mamy cztery rodzaje korektorów, zapewniające nawilżenie, rozświetlenie i różne stopnie krycia. Mamy zatem następujące korektory: boi-ing industrial strength, boi-ing brightening, boi-ing hydrating i boi-ing airbrush. Wszystkie występują w trzech odcieniach dopasowanych do różnych rodzajów karnacji. Kosmetyki w ołówkowym etui mają małe pojemności, dzięki czemu zabierzesz je do pracy lub w każdą podróż.

Jak używać korektorów Erase Case Boi-ing od Benefit Cosmetics?

Zacznij od korektora boi-ing hydrating z witaminą E i ekstraktem z pestek jabłek. Dzięki niemu ukryjesz drobne zmarszczki i zasinienia pod oczami. Niewielkie niedoskonałości zamaskujesz korektorem boi-ing industrial strength, a koloryt skóry ujednolicisz za pomocą korektora boi-ing brightening. Żeby uzyskać jeszcze lepszy efekt, zastosuj ostatni z korektorów, boi-ing airbrush. Niestety producent nie dołączył do ołóweczka żadnych aplikatorów, dlatego do makijażu musisz użyć swoich. Na szczęście etui jest tak duże, że zmieścisz w nim każdy rodzaj pędzelka. A czy wiesz, jak wykorzystać etui-ołówek w inny sposób? Korektory przełóż do swojej kosmetyczki, a etui sprezentuj dziecku – świetnie sprawdzi się w roli piórnika.

Co zawierają korektory od Benefit Cosmetics i czy są bezpieczne?

Korektorów używałam bardzo długo i ani razu nie podrażniły mnie. Mogę więc stwierdzić, że świetnie spiszą się przy każdym rodzaju cery. Może większą ostrożność powinny mieć osoby z wrażliwą cerą. Korektory zawierają bowiem talk i olej mineralny, które mogą zapychać pory skóry. A co zawierają te produkty? Znajdziemy w nich między innymi olejki, antyoksydanty, roślinne woski, naturalne barwniki i krzem.

Czy wypróbujecie magiczny ołówek od Benefit Cosmetics?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *