Cześć!

Zadbane włosy, idealnie wystylizowana fryzura, modne dodatki. Kobiety już tak mają – muszą wyglądać perfekcyjnie. Ale co zrobić, kiedy włosy nie chcą się układać, nie mają objętości lub ciągle się przetłuszczają? Wystarczy zrobić to co ja, czyli zastosować suchy szampon od Moroccanoil. Efekty?

Czemu włosy się przetłuszczają?

Zanim opowiem wam, jak działa suchy szampon Moroccanoil, warto zastanowić się nad tym, dlaczego włosy się przetłuszczają. Być może przyczyny są bardzo poważne i żaden kosmetyk nie pomoże wam doprowadzić fryzury do ładu i składu. Włosy mogą przetłuszczać się z powodu nieprawidłowej pracy gruczołów łojowych, a co za tym idzie, zbyt dużej ilości sebum zalegającej na skórze głowy. To, że masz tłuste pasemka, może wiązać się również z chorobami skalpu lub wahaniem poziomu hormonów. I w końcu nieestetyczna fryzura może być wynikiem niepoprawnej pielęgnacji, stosowania źle dobranych kosmetyków oraz nieodpowiedniego mycia i szczotkowania. Nie ma się co oszukiwać. Jeżeli masz problemy zdrowotne, to suchy szampon ci nie pomoże. Nawet jeśli jest to Moroccanoil.

A czy mnie pomógł Moroccanoil?

Suchy szampon Moroccanoil pomaga mi cały czas, kiedy moje włosy są przetłuszczone, a nie mam czasu ich umyć. Wystarczy, że popsikam nim głowę i moje pasemka znów są ładne. Nie muszę robić fryzury na tzw. bad hair day lub zakładać czapki. Dzięki szamponowi moje włosy są świeże, nie wyglądają na przetłuszczone, a ich objętość jest podwojona. Moroccanoil chroni także włosy przed promieniowaniem słonecznym. Dostępny jest w dwóch wersjach: do włosów jasnych i ciemnych.

To ważne! Aplikacja suchego szamponu

Prawidłowa aplikacja jest bardzo ważna. Jeżeli chcesz, żeby twoja fryzura wyglądała idealnie, to suchego szamponu musisz używać zgodnie z instrukcją. Przed każdym zastosowaniem Moroccanoil należy porządnie wstrząsnąć. Kosmetyk rozpyla się na suchych włosach z odległości 15 cm. Szamponem należy pokryć nasadę włosów, nigdy końcówki. Następnie trzeba odczekać chwilkę, a potem wmasować w skórę głowy. Ostatnim etapem jest dokładne szczotkowanie włosów. I takim oto sposobem masz świeże włosy.

Czy wy też używacie suchych szamponów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *