Cześć!

Bad hair day to najgorsze, co może przytrafić się każdej z nas. Włosy pozbawione objętości, przetłuszczona skóra głowy, łupież i niesforne kosmyki. To tylko niektóre z włosowych kłopotów, jakie mogą przytrafić się dziewczynom. Na szczęście jest prosty sposób, żeby temu zaradzić. To suchy szampon Batiste.

Suchy szampon. A co to takiego?

Brzmi dziwnie. Jak szampon może być suchy? Okazuje się jednak, że to możliwe. Suchy szampon jest idealnym kosmetykiem dla tych z was, które nie chcą poświęcać czasu na poranne mycie głowy lub z jakichś powodów nie zdążyły tego zrobić. Przyda się również wtedy, gdy twoja fryzura nie ma objętości. Suchy szampon to ekspresowy sposób na odświeżenie włosów w każdych warunkach: podczas podróży, parę minut przed pracą lub po treningu.

Plusy suchego szamponu Batiste

Po pierwsze daje niezłe efekty. Pochłania nadmiar sebum, podwaja objętość fryzury i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Zawiera skrobię ryżową, która odświeża włosy i nie pozostawia białego nalotu. Po drugie łatwo go stosować. Suchy szampon Batiste ma postać aerozolu. Łatwo się rozpyla i rozczesuje, a mgiełka pokrywa dokładnie całą skórę głowy. Po trzecie dostępny jest w kilkunastu wariantach:

  • zapachowych: wiśniowy, eden, rześki, kokosowy, słodki, cytrusowy, dziewczęcy, lekki, wytrawny, świeży, zmysłowy, kobiecy, kwiatowy;
  • o różnych właściwościach: zwiększający objętość, wzmacniający i nabłyszczający, utrwalający, teksturyzujący, wygładzający;
  • dla różnych kolorów włosów: brunetek, blondynek, szatynek;
  • nowości, które wkrótce się pojawią: Naughty, Nice, Rose Gold, Party, Brit.

Jak zastosować suchy szampon Batiste?

Wstrząśnij butelkę przed aplikacją. Włosy rozdziel na mniejsze pasemka, a potem spryskaj u nasady suchym szamponem z odległości około 30 cm. Już po zastosowaniu kosmetyku możesz ułożyć fryzurę. Nie trzeba czekać, aż suchy szampon się wchłonie, nie trzeba go także wyczesywać. Jeżeli jednak uważasz, że produktu na twojej głowie jest za dużo, użyj ręcznika do wytarcia skalpu. Następnie włosy ułóż tak, jak robisz to każdego dnia.

Wy też lubicie suche szampony?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *