Hej Kobietki!
Jeśli nie jesteście zadowolone z wyglądu, a przede wszystkim kształtu swoich brwi, ten wpis jest dla Was! Dziś zapraszam Was na recenzję Nanobrow Lamination Kit. To jedyny tak niepowtarzalny i prosty zestaw do laminacji brwi, którym szybko i bez problemu zrobicie laminację w domu! Taki zabieg poprawi wygląd Waszych brwi na wiele tygodni!

Nanobrow Lamination Kit – czy to najlepszy zestaw do laminacji brwi?

Taak, wiem, że zadaję dość tendencyjne pytanie, bo już po wstępie się domyślacie, że to będzie recenzja, która wychwala ten zestaw do laminowania brwi. No cóż… to dlatego, że naprawdę jest inny niż wszystkie. Nawet jeśli nie macie wprawy w takich zabiegach, to zrobicie sobie bez problemu, samodzielnie laminację brwi w domu.
Nanobrow Lamination Kit ma bardzo dobrze napisaną, łatwą instrukcję i ponumerowane buteleczki, dzięki czemu naprawdę w niczym się nie pomylicie. Zabieg laminacji brwi przebiega sprawnie i szybko.
Podoba mi się to, jak jest wydany, ponumerowany, schludny i elegancki. Nanobrow Lamination Kit to świetnie skomponowane i bezpieczne preparaty o wysokiej jakości. W dodatku – co też jest ważne – są one WYDAJNE. Opłaca się!

Łatwa laminacja brwi z Nanobrow Lamination Kit

Cóż…to tak ładnie opisuje i strona produktu, i ulotka, że nie będę im robić konkurencji. Mogę napisać w skrócie, że nakładacie 3 produkty w odpowiedniej kolejności, każdy zmywacie z brwi po określonym czasie – na pierwszy raz zalecam ten najkrótszy, chyba że macie bardzo grube brwi, wtedy możecie wydłużyć czas trzymania preparatów do laminacji. Z Nanobrow Lamination Kit laminacja brwi to naprawdę nic skomplikowanego!

laminacja brwi w domu

Nanobrow Lamination Kit – efekty

Nie chcę brzmieć ogólnikowo, ale ten zestaw do laminacji daje naprawdę wspaniałe efekty, które mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły. Naprawdę byłam w szoku, że moje brwi wyglądają jak po wyjściu z salonu i że udało mi się to zrobić samodzielnie! Dziś domowa laminacja brwi jest już powszechna i nie musicie umawiać się na drogie zabiegi w salonie kosmetycznym – z Nanobrow Lamination Kit ten zabieg uda się Wam bez problemu. Moim zdaniem jest nawet prostszy niż henna!

Efekty utrzymały się 6 tygodni.

Jak wyglądają brwi po domowej laminacji? Moje są idealnie ułożone, zawsze doskonałe, świetnie zaczesane, dokładnie tak, jak chcę. To naprawdę pełne i wyraziste brwi. Zazwyczaj ich nawet nie maluję, bo jestem bardzo zadowolona z ich wyglądu. Zauważyłam też, że pogrubiła się struktura moich włosków, brwi są ułożone i jakby pełniejsze. Ekstra!

Nanobrow Lamination Kit – gdzie kupić?

Pewnie teraz większość z Was zacznie wpisywać w przeglądarkę Nanobrow Lamination Kit gdzie kupić. Otóż nie musicie, bo sprawdziłam to dla Was. Zestaw do laminacji Nanobrow kupicie bez problemu w wielu drogeriach stacjonarnie i online, na stronie firmowej Nanobrow (www.nanobrow.pl), a także w większych marketplace, w wielkich i maleńkich salonach kosmetycznych.

Jak dbać o brwi po laminacji?

Na koniec kilka przydatnych zaleceń: co po laminacji brwi Jak dbać o włoski po laminacji? Warto wiedzieć, że po zabiegu lepiej nie moczyć brwi przez dobę. Starajcie się też ich nie dotykać przynajmniej przez 12h, żeby brwi nie straciły nadanego im kształtu. Po tym czasie możecie bez problemu myć i oczyszczać całą twarz, a jeśli chcecie zadbać o włoski po laminacji, sięgajcie po naturalne olejki lub specjalny krem do pielęgnacji brwi i rzęs. Życzę powodzenia! dajcie znać jak Wam poszła domowa laminacja brwi z Nanobrow Lamination Kit. XOXO! 🙂