Cześć!

Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką palety z korektorami i podkładami marki Bobbi Brown, BBU Face Palette. W końcu wszystkie kosmetyki do malowania i konturowania twarzy oraz maskowania niedoskonałości znajdują się w jednym miejscu. Makijaż stał się taki łatwy!

Paletka od Bobbi Brown jest naprawdę świetna!

BBU Face Palette to mała kasetka, otwierana niczym książka (ma nawet w środku jedną wkładkę z nazwami kosmetyków). W środku znajdziemy 12 odcieni korektorów, 14 odcieni kosmetyków do konturowania twarzy i 20 odcieni podkładów. Wszystkie z nich są dostępne w ofercie Bobbi Brown jako pełnowymiarowe produkty. Rozpiskę z tymi kosmetykami znajdziecie na stronie marki w formie dwóch tabelek. Korektory i produkty do modelowania twarzy znajdują się na lewej części paletki, natomiast podkłady są po przeciwnej stronie. W BBU Face Palette mamy mnóstwo odcieni, począwszy od bardzo jasnych i na mojej cerze prawie niewidocznych, przez neutralne i doskonale stapiające się ze skórą, a skończywszy na bardzo ciemnych.

Czy kosmetyki BBU Face Palette są dobre?

Podobno to jedne z najlepszych kosmetyków kolorowych. Nie zdążyłam przetestować jeszcze wszystkich odcieni z palety, ale już mogę śmiało powiedzieć, że te, których używałam, są rewelacyjne. Ich konsystencja jest nieco lepka, ale po zaaplikowaniu stają się prawie niewyczuwalne. Nie zbierają się w załamaniach skóry, ładnie kryją niedoskonałości oraz są łagodne dla oczu i skóry wokół nich.

Jaki jest najlepszy sposób aplikacji?

Zanim zaaplikujesz korektor lub podkład, zadbaj o to, żeby cera była dobrze nawilżona. Jeśli chcesz uzyskać mocne krycie, wybrany przez ciebie kosmetyk nakładaj warstwowo. W ten sposób osiągniesz naturalny efekt, a przebarwienia lub trądzik nie będą widoczne. Demakijaż również jest bardzo prosty. Twoim ulubionym mleczkiem lub płynem micelarnym delikatnie przetrzyj twarz. Po chwili skóra powinna być czysta i gotowa do dalszej pielęgnacji.

A jakie są wasze ulubione korektory, podkłady i kosmetyki do konturowania twarzy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *