Pielęgnująca maska z “płynnym złotem Maroka” od razu przykuła moją uwagę. W pełni ufam kosmetykom Nanoil i uwielbiam olejek arganowy – jak dotąd jest najlepszy w odżywianiu moich włosów. Nic nie działa na nie tak doskonale argan, dlatego od razu nabrałam ochoty na testowanie Nanoil Argan Hair Mask, zatem zapraszam na recenzje i opinie. 

Nanoil Argan Hair Mask – opis

Maska do włosów Nanoil ma eleganckie, schludne opakowanie, które dla mnie zawsze i niezmiennie świadczy o dbałości o produkt, który się wydaje. To przekłada się na dbałość o klienta. Elegancka maseczka skrywa we wnętrzu oczywiście wysokiej klasy olejek arganowy. Pojemność jest spora, ale  zdążycie zużyć maskę bez obaw że się przeterminuje.

Kosmetyk pięknie pachnie, jest lekki jak na maseczkę, ale jednocześnie bogaty w odżywcze składniki pielęgnacyjne. Oprócz arganu zawiera cenne dla włosów “witaminy młodości”: A, E oraz ważny dla włosów panthenol. To doskonale komponenty, które świetnie pielęgnują włosy. Tyle teorii, pora wypróbować ją w praktyce!

Nanoil Argan Hair Mask – działanie na moich włosach 

Ok, pora skupić uwagę nie na wnętrzu maski, tylko na włosach. Jak działa arganowa maska Nanoil – czy dba o włosy tak, jak głoszą legendy i wieści gminne? 😉 Nie będę Was trzymała w niepewności, powiem krótko: to doskonałość. Pewnie połowa z Was teraz kilka “KUP” na stronie Nanoil (a, przy okazji, podlinkuję: nanoil.pl ). No warto ją kupić, warto. Ma dobrą cenę a przy okazji są tam też inne cudeńka kosmetyczne, więc doradzam większe zakupy… a teraz przechodzę do meritum.

Maska jest bardzo bogata, ma dobrze skomponowane promotory przejścia, więc aktywne składniki i witaminy sprawnie wnikają do wnętrza włosa. Innymi słowy chłonie się dobrze i doskonale pielęgnuje. Już po pierwszym użycie (trzymałam ją 15 minut na wilgotnych włosach) pokazuje, że to nie żart, tylko poważna pielęgnacja. Spłukałam, wysuszyłam włosy i stało się to, co widać na reklamach – to włosy, które przy każdym poruszeniu pięknie się układają, lśnią zdrowiem, są gładkie i mają głęboki, ładniejszy kolor. Odżywienie maksymalne! 

Oczywiście ten efekt wizualny jest cenny, ale w maskach chodzi też o nieco mocniejszą regenerację niż np. w przypadku odżywki. Po pierwszym użyciu niewiele można powiedzieć na temat kondycji włosów i jakiś mocniejszych efektów ale już po miesiącu tak. Widać, że włosy poprawiły się trwale: ich łuski są domknięte i gładkie, pasma są mocne i zdrowe, nie puszą się, nie łamią, cały czas tryskają witalnością. Bardzo mi się podoba to, że przestały być matowe, mają piękny kolor, aż szkoda byłoby je farbować. Nie plączą się, są śliskie jakby po delikatnej laminacji, choć nie do końca wiem, jak Wam opisać ten efekt. Zrobicie maseczkę i się sami przekonacie o co mi chodzi. Zostawcie wówczas komentarz jak “czują się” i jak wyglądają Wasze włosy po maseczce arganowej Nanoil. Podsumowując; włosy po miesięcznej kuracji stały się:

  • GŁADKIE
  • BARDZO LŚNIĄCE
  • UŁOŻONE
  • ODŻYWIONE
  • NAWILŻONE

Nanoil Argan Hair Mask – co jeszcze warto wiedzieć? 

Czy wiecie, że olejek arganowy to około 200 aktywnych biologicznie substancji, które doskonale wpływają na kondycję skóry i włosów? To jedyny olej o tak zaskakujących komponentach. 

Nanoil Argan Hair Mask – gdzie kupić, cena

Maskę do włosów Nanoil kupujecie na stronie Nanoil (podlinkowana wcześniej). Nie widziałam jej stacjonarnie w sklepach, ale jeśli ktoś z was wypatrzy – piszcie koniecznie gdzie! Cena jest według mnie bardzo niska, jak na takie cudo.

Nanoil Argan Hair Mask – opinie, moja ocena 

Maska do włosów Nanoil zdobywa moją najwyższa ocenę, w pełni zasługuje na wszystkie opinie i rekomendacje. U mnie śmiało pretenduje do kosmetyku miesiąca:) Znacie maseczki Nanoil? Może już jakąś używaliście? Dajcie znać, kochani!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *