Cześć!

Beology to nowa kolekcja kosmetyków marki Schwarzkopf. Została opracowana tak, żeby każda z was mogła zadbać o włosy. Które produkty będą dla ciebie najlepsze? I jakie działanie mają poszczególne linie pielęgnacyjne? Sprawdźmy!

TRIO PIELĘGNACYJNE OD SCHWARZKOPF

Kosmetyki Beology marka Schwarzkopf podzieliła na trzy linie pielęgnacyjne z zawartością morskich alg. Każda z nich składa się z:

  1. Różowa Odbudowa: kosmetyk oczyszczający głowę przed właściwym myciem, szampon, odżywka, intensywna maseczka, podwójne serum i booster.
  2. Zielona Nawilżanie: szampon, odżywka do mycia włosów, klasyczna odżywka, maseczka oczyszczająca, podwójne serum i spray termoochronny.
  3. Niebieska Wygładzanie: szampon, odżywka, maseczka, podwójne serum i mgiełka.

ODBUDOWA, NAWILŻENIE I WYGŁADZENIE

  • Różowa linia Odbudowa ma działanie antyoksydacyjne – chroni przed wolnymi rodnikami, przedwczesnym siwieniem i nadmiernym wypadaniem włosów. Wygładza strukturę pasemek, wypełnia powstałe w nich uszkodzenia, zapewnia naturalny blask. Kosmetyki z serii zawierają proteiny, które chronią włosy przed mechanicznymi i chemicznymi zniszczeniami.
  • Niebieska linia Wygładzanie dba o wierzchnią warstwę włosów. Zapewnia im naturalny blask i miękkość, zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się. Produkty ułatwiają szczotkowanie pasemek i modelowanie fryzury. Antyoksydanty dbają o prawidłową kondycję włosów i skóry głowy.
  • Zielona linia Nawilżanie zapobiega przesuszeniu i nadmiernej utracie wody z wnętrza pasemek. Dzięki składnikom zawartych w tych produktach pasemka nigdy nie będą narażone na szorstkość, łamanie, rozdwajanie końcówek i kruszenie. Skóra głowy będzie nawilżona, a pasemka zyskają naturalny blask.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *